Whatsapp Sipariş
Yardım | Buda mı değil ?

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İade ve Değişim Yapılacak Üründe Lütfen Aşağıdaki Hususları Dikkate Alınız 

• Ürün paketi açılırken yıpranmamış ve yırtılmamışsa, 
• Ürün herhangi bir hasar görmemişse (çizik, bozulma, deforme vb) 
• Ürün kullanılmamışsa, 
• Ürün kişiye özel bir tasarım değilse, 
Yurt İçi Kargo ile gönderim yapılması halinde 14 gün içerisinde değişim mevcuttur. 

*Kişiye özel tek kullanımlık ürünlerde, paketi açıldığında işlevini yitiren ürünlerde, Paketi açıldığında tekrar kullanılamayacak paketli ürünlerde, ekran koruyucu/kırılmaz cam,batarya, hafıza kartı ve kişiye özel baskılı kılıflarda iade ve değişim yapılamamaktadır. 

Almış olduğunuz ürünleri 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak değişim yapabilirsiniz. Ürün değişimlerinde size gönderilmiş olan siparişinizin faturası ile beraber tam ve eksiksiz olarak bize ulaşması gerekmektedir. Eksik gelen ve faturasız gelen ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır. 

Sipariş değişikliklerinde mağaza tarafından bir hata ya da yanlış ürün gönderimi yapıldıysa değişim işlemlerinde kargo ücretsizdir. Müşteri kaynaklı hatalarda kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. 
İade / Değişim işlemlerinizi "Siparişlerim" kısmından Sipariş Detaylarına tıklayarak yapabilirsiniz. 

Kargo Süreci
Kargo süreci ile ilgili metin

Kargom Nerede
Kargom nerede ile ilgili metin
Başarılı Mağaza Nedir?

1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan ve yüksek puana sahip mağazalardır.Hızlı Mağaza Nedir?

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Bu puan, hem mağazanın sayfasında hem de mağazanın tüm ürün sayfalarında gösterilir.Mağaza İle Nasıl İrtibata Geçerim?

Bir ürünü satın almadan önce aklınıza takılan tüm soruları mağazaya sorabilirsiniz. Sorunuzu mağazaya iletmek için; - Ürün sayfasının sağında Mağaza adının altındaki İletişime Geç butonuna veya, - Ürün sayfasının altındaki Mağzaya Sor sekmesine tıklayıp sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu yazdıktan sonra kimler tarafından görülebileceğini, "Sadece ben" veya "Herkese açık" seçeneklerinden birini seçerek belirliyorsunuz. Mağaza sorunuzu cevapladığında e posta ile size haber verilir. budamidegil.com'da Hesabım menüsündeki Ürün Sorularım sayfasından sorduğunuz soruları ve gelen cevapları görebilirsiniz.Mağaza Ürünü budamidegil.com Üzerinden Değil, Doğrudan Kendisinden Satın Almamı İstiyor, Ne Yapmalıyım?

budamidegil.com, platform dışında yapılan alışverişler için sorumluluk taşımamaktadır ve doğrudan alışverişi yasaklamıştır. budamidegil.com'da bu gibi durumlarla karşılaşırsanız Canlı Destek veya Çağrı Merkezi aracılığıyla şikayette bulunabilirsiniz. İhlal durumu incelenip doğruluğu kanıtlanınca ürün sahibi ile ilgili gerekli işlemler, budamidegil.com tarafından gerçekleştirilir.

Platform dışında (doğrudan) yapılan alışverişte;

- Mağazanın, çeşitli nedenlerle ürünün ücretini başka bir hesap numarasına almak isteyebilir.

- Mağazanın, alıcıyı başka bir bayiye yönlendirip oradan alışveriş yapmasını isteyebilir.

- Ürün soru ve cevap bölümünden; e-posta, telefon vb. araçlarla alıcıya veya mağazaya ulaşıp alışveriş yapmaya çalışabilir.

Platform dışından (doğrudan) alışveriş neden önerilmez? - Mağaza, ürünün ücretinin başka bir hesabına yatırılmasını isteyip ürünü göndermeyebilir.

- Mağaza, ürünün ücretinin başka bir hesabına yatırılmasını isteyip hasarlı ürün gönderebilir.

- Alıcı, ürünü alıp almadığını söyleyebilir.

- Alıcı, ürünü alıp ücretini göndermeyebilir.

- Mağaza veya alıcı, alışveriş esnasında irtibatı kesip kaçabilir.

Doğrudan alışveriş şikayeti ve yakalanma durumunda;

- O ürünün satışı yasaklanır.

- Kayıt ücreti ve servis ücreti geri iade edilmez.

- budamidegil.com tarafından üyelik iptal edilebilir.Taciz Edici Mesajlar vb. Yazıları Nasıl Şikayet Edebilirim?

budamidegil.com'da uygun olmayan yazılarla karşılaşırsanız Çağrı Merkezini arayarak şikayette bulunabilirsiniz. İhlal durumu incelenip doğruluğu kanıtlanınca ürün veya yazının sahibiyle ilgili gerekli işlemler budamidegil.com tarafından gerçekleştirilecektir.Yasal Olmayan Veya Kural Dışı Satış Yapan Mağazaları Nasıl Şikayet Edebilirim?

Yasal olmayan ürünler, kurallara aykırı yazılar ve adil bir şekilde ticaret yapmayan mağazalar görürseniz; - Hesabım sayfasının sol alt tarafında bulunan Canlı Destek butonuna basarak bağlanın.

- Canlı Destek uzmanına mağazayı ve ürün bilgilerini iletip şikayet nedenini açıklayın.

- İhlal durumu incelenip gerekli işlemler budamidegil.com tarafından gerçekleştirilecektir.Ürünlerin Orjinalliği ve Garanti Durumu Hakkında Bilgi Alabilirmiyim?

budamidegil.com'da mağazalardan satın aldığınız ürünler, satıcı firmaların garantisi kapsamında ve sorumluluğundadır. Garanti belgesinde yer alan irtibat numarasından firmayla irtibata geçerek garanti durumunu sorgulatabilirsiniz. Sahte ve taklit ürünlerin satışını engellemek için Marka Koruma Merkezi'ni hayata geçiren budamidegil.com, fikri mülkiyet ve telif hakları konusunda markalara %100 destek verir.Akıllı Sıralama Nedir?

Akıllı sıralama ile arama sonuçları birçok farklı kritere göre değerlendirip sıraya koyulur. Böylece kullanıcılar için en uygun olan ürünler üst sıralara yerleştirilir. Örneğin ücretsiz kargo özelliğiyle satışa sunulan ürünler, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkar. Aynı şekilde Mağaza puanı daha yüksek olan mağazaların ürünleri de üst sıralarda görünür.Hızlı Teslimat Nedir?

1-2 iş günü içinde kargoya verilebilecek ürünleri gösterir.Ürün Araması Nasıl Yapılır?

budamidegil.com'da sayfaların en üstünde yer alan arama kutusuna, ürünle ilgili anahtar kelimeleri yazdıktan sonra Ara butonuna basarak site içinde arama yapabilirsiniz. Ürüne kategorisinden de ulaşabilirsiniz. Tüm Kategoriler başlığından ana kategorileri ve alt kategorilerini tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Arama sonuç sayfalarında, aradığınız kritere uygun ürünleri liste halinde görebilirsiniz. Sol taraftaki filtreleri (kategori, marka, fiyat aralığı, kargo ücreti vs.) kullanarak belli kriterlere göre arama yapabilirsiniz. Anahtar kelime ile veya kategorileri dolaşarak yapılan aramalarda çok sayıda sonuca ulaşılabilir. Sonuç sayfasında sağ üst kısımda yer alan "Sırala" alanından sonuçları belirli kriterlere göre sıralayabilirsiniz. Fiyatına (en düşükten en yükseğe veya tam tersi), satış miktarına, yorum sayısına, ürün notuna veya satıcının Mağaza Puanına göre ürünleri listeleyebilirsiniz. Arama sonuçlarını, sağ üst kısımda yer alan "Görünüm" alanından liste veya katalog seçenekleri standart veya alt alta görünümlü listelemeyi kullanabilirsiniz.

Ödeme Süreci
Ödeme Süreci ile ilgili metin

Ödeme Güvenliği
Ödeme Güvenliği ile ilgili metin
Buda Puanı
budamidegil.com'da yaptığınız her eylemde extra hediye puanlar kazanırsınız. Sitemizde yapacağınız işlemlerde extra Hediye Puan'lar kazanır, kazandığınız puanları bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Nasıl Puan Kazanabilirim ?
1. Yorum Yaparak ;

Satın aldığınız veya daha önce kullanmış olduğunuz ürüne yorum yaparak extra puanlar kazanabilirsiniz. Yapacağınız her yorum için 500 Hediye Puan kazanacaksınız.

Not : Sadece ürün ve markaya yönelik yorumlar dikkate alınır. Puan kazanmaya yönelik yapılan spam yorumlar maalesef silinecektir.

2. Alışveriş Yaparak ;

Yapmış olduğunuz bütün alışverişlerde alışveriş tutarının %2'si oranında Hediye Puan kazanılır. Örnek vermek gerekirse yapacağınız 100 liralık* alışverişte 2000 Hediye Puan kazanmış olursunuz.

Buda Puanı Kullanım
* Hediye puanlarınızı görmek için Puanlarım sayfasını ziyaret edin.

* Kazanılan puanlar siparişiniz kargoya teslim edildiği yada eklemiş olduğunuz yorum onaylandığı an aktif olur.

* Üye olarak kazandığınız puan'ı hemen kullanabilirsiniz.

* Kazanılan puanların TL karşılığı "1000 Hediye Puan = 1,00 TL" şeklindedir.

* Kullanılan hediye çeki sepet toplamının %10'unu geçemez.

* Budamidegil.com puan oranları ve puan kullanımı hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.budamidegil.com olarak siz değerli tüketicilerimize hediye ürünler kazanma fırsatı sunuyoruz. BUDAPUAN uygulamamız ile budamidegil.com ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünlerimizden kazanıyorsunuz. Daha çok Budamidegil.com ürünü, daha çok hediye ürün anlamına geliyor.
Buda mı değil'e Nasıl Üye Olabilirim?
Buda mı değil’e tamamen ücretsiz olarak hemen kolayca üye olabilirsiniz. Ana sayfada sağ üstte yer alan “Hesabım” sekmesinden "Üye Ol" butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Buda mı değil üyesi olduğunuzda siparişlerinizi anında görebilirsiniz, kampanyalardan, indirimlerden, size özel fırsatlardan ve daha pek çok avantajdan herkesten önce haberdar olarak üyelik ayrıcalıklarını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Üyelik Avantajlarım Nelerdir?
Buda mı değil’e üye olarak pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Örneğin ilgi alanınıza giren ürünlere ait kampanya, indirim vb. fırsatlardan herkesten önce haberdar olur, sadece size özel sunulan kampanyaları hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz. Her gün giriş yaparak Buda Puanları kazanabilir ve Buda Puanları ile hediyeler kazanabilirsiniz. Herhangi bir soru, görüş veya bildiriminizde Buda mı değil müşteri hizmetlerine kolayca ulaşır, siparişinizi takip edebilir, Buda mı değil ayrıcalıklarını ve yeniliklerini ilk siz duyarsınız.

Üye Olmadan Buda Puan'ı Kazanabilir miyim?
Buda Puanları kazanmak için üye olmanız gerekir. Buda Puanları ile gireceğiniz ... Listesinde üyelik isminiz ile gözükeceksiniz. Hediyeleriniz üyelik bilgilerinize göre gönderileceği için üye olmadan Buda Puanı kazanamazsınız. Üye olduğunuzda ise Buda Puanı kazanarak başlayacaksınız.

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?
budamidegil.com müşteri hizmetlerine 7/24 info@budamidegil.com mail adresimizden ya da haftaiçi 10:00-19:00 saatleri arasında 0312 925 98 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?
***

Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?
Sağ üst köşede hesap adınızın bulunduğu sekmeden 'Profilimi Güncelle' sayfasına giderek şifrenizi ve diğer bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Üyelik Bilgilerimi Nasıl Güncelleyebilirim?
Sağ üst köşede hesap adınızın bulunduğu sekmeden 'Profilimi Güncelle' sayfasına giderek üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Kayıtlı Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?
Sağ üst köşede hesap adınızın bulunduğu sekmeden 'Profilimi Güncelle' sayfasına giderek adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.